slide1 slide1 slide1 slide1 slide1 slide1 slide1
slide1 slide1 slide1 slide1 slide1 slide1 slide1

Дизайн Вашої мрії

Дозвольте нам зрозуміти, чим живете, і ми запропонуємо Вам інтер’єр вашої мрії. Саме вашої, а не чиєїсь чужої, адже мрії - у всіх різні.

Дизайн Вашої мрії

Дозвольте нам зрозуміти, чим живете, і ми запропонуємо Вам інтер’єр вашої мрії. Саме вашої, а не чиєїсь чужої, адже мрії - у всіх різні.
Проекти
Дизайн
інтер’єру
Детальніше
Послуги та цiни
Детальніше
У нас немає стандартних проектів, ми не копіюємо готові інтер’єри. Кожен інтер’єр розробляється індивідуально, виходячи з побажань і потреб Замовника. Кожен інтер’єр – це робота цілої команди, де кожен фахівець виконує свою роль у створенні ідеальної концепції. Якісний інтер’єр – це не просто «красива картинка». Якісний інтер’єр – це комплекс процесів, без яких не досягти ідеального результату. Ми робимо великий акцент саме на технічну частину, тому що вона є базовою. Ми прагнемо, щоби наші проекти були максимально зручними та зрозумілими у виконанні як Замовнику, так і будь-який ремонтній бригаді. Підсумок роботи з нами – це готовий проект, який Ви зможете реалізувати самостійно, тому що інформацію ми доносимо максимально доступно і зрозуміло, не використовуючи вигаданих предметів інтер’єру і матеріалів. Винятком є ​​авторські моделі, які ми можемо або виготовити самостійно, або рекомендувати фахівців.
Коли ви придбали довгоочікуване житло, або в один прекрасний день вирішили затіяти ремонт століття, насамперед – починаєте переглядати всі відомі сайти в Інтернеті та купувати журнали по дизайну інтер’єру. Адже вам так хочеться, щоб ваш будинок став найкращим (красивим, комфортним, стильним, незвичайним…), щоб усе було продумано, після чого не боліла б голова з питанням «Як тепер прилаштувати ще одну розетку в кухні?». І ось, ви прочитали безліч статей на тему: «Як розробити дизайн інтер’єру самому», переглянули велику кількість фотографій, відібрали не меншу кількість вподобаних вами рішень дизайну (зараз дійсно дуже багато є інформації) і від цього стає ще складніше, тому що скласти докупи в ваш проект все те, що ви вже дізналися, і все те, що вам ну дуууже сподобалося, буде катастрофічно складно.